СТРУКТУРА ЗВІТУ
Результати розділу 1 сфокусовані на аналізі первинної та вторинної впізнаваності приватних медичних установ Києва, включаючи лабораторії. Формат представлення результатів – рейтинговий перелік, до якого увійшли клініки, які опитані згадали у власній відповіді 1 чи більше разів. Результати опитування 2015 року були порівняні з результатами аналогічних звітів за 2012 і 2014 рр., що дозволило зробити низку висновків та прослідкувати тенденції зростання або спаду впізнаваності окремих медичних центрів.
У розділі 2 представлено рейтинг медичних установ за відвідуваністю. Кияни у відповідях вказали приватні медичні центри, куди звертались протягом останнього року. Аналогічно з рейтингом впізнаваності, результати 2012, 2014 і 2015 років були порівняні між собою.
Розділ 3 демонструє рейтинг приватних медичних закладів за порадами пацієнтів.
Вподобання населення щодо отримання медичних послуг в приватному і державному секторах представлені в розділі 4. В результаті отримано розподіл теоретичних звернень у приватний сектор серед киян за такими послугами: лабораторія, загальна діагностика, офтальмологія, гінекологія, поліклініка, урологія, кардіологія, стоматологія, педіатрія, стаціонар, виклик швидкої, реабілітація, хірургія. Розділ містить не лише відсотковий розподіл теоретичних звернень до різних секторів, але й таблиці з урахуванням соціально-демографічний характеристик опитаних, включаючи район проживання респондентів.
Розділ 5 демонструє розподіл важливості факторів при виборі клієнтом медичного закладу для лікування та/або діагностики, а також градацію показників серед населення м. Львів, м. Одеса, м. Харків та м. Київ.
Вплив реклами та її здатність привернути увагу опитаних розглянуто в розділі 6.
Опис досвіду неформальних платежів у державних медичних закладах Києва представлений в розділі 7.
Розділ 8 демонструє показники готовності населення м. Київ сплачувати за медичні послуги: медіанні, мінімальні та максимальні суми, які жителі м. Київ готові заплатити за визначені послуги, представлені також в залежності від доходу та статево-вікової структури опитаних.
З метою окреслення основних рис соціально-демографічних характеристик опитаної групи населення, було розроблено окремий 9-й розділ, в якому можна знайти інформацію про статево-вікову характеристику респондентів, розподіл їх загального сімейного доходу та сферу зайнятості.