logo
РБК-Украина
Исследования рынков

Опитування населення м. Київ: дослідження впізнаваності брендів приватних медичних центрів та лабораторій, важливості факторів, які впливають на вибір медичної установи, а також готовності населення сплачувати за медичні послуги

ID (артикул):
8191
Количество страниц:
81
Язык отчета:
Украинский
Дата выпуска:
10.11.2015
Способ предоставления:
В печатном виде
Формат исследования:
Word

СТРУКТУРА ЗВІТУ

Результати розділу 1 сфокусовані на аналізі первинної та вторинної впізнаваності приватних медичних установ Києва, включаючи лабораторії. Формат представлення результатів – рейтинговий перелік, до якого увійшли клініки, які опитані згадали у власній відповіді 1 чи більше разів. Результати опитування 2015 року були порівняні з результатами аналогічних звітів за 2012 і 2014 рр., що дозволило зробити низку висновків та прослідкувати тенденції зростання або спаду впізнаваності окремих медичних центрів.

У розділі 2 представлено рейтинг медичних установ за відвідуваністю. Кияни у відповідях вказали приватні медичні центри, куди звертались протягом останнього року. Аналогічно з рейтингом впізнаваності, результати 2012, 2014 і 2015 років були порівняні між собою.

Розділ 3 демонструє рейтинг приватних медичних закладів за порадами пацієнтів.

Вподобання населення щодо отримання медичних послуг в приватному і державному секторах представлені в розділі 4. В результаті отримано розподіл теоретичних звернень у приватний сектор серед киян за такими послугами: лабораторія, загальна діагностика, офтальмологія, гінекологія, поліклініка, урологія, кардіологія, стоматологія, педіатрія, стаціонар, виклик швидкої, реабілітація, хірургія. Розділ містить не лише відсотковий розподіл теоретичних звернень до різних секторів, але й таблиці з урахуванням соціально-демографічний характеристик опитаних, включаючи район проживання респондентів.

Розділ 5 демонструє розподіл важливості факторів при виборі клієнтом медичного закладу для лікування та/або діагностики, а також градацію показників серед населення м. Львів, м. Одеса, м. Харків та м. Київ.

Вплив реклами та її здатність привернути увагу опитаних розглянуто в розділі 6.

Опис досвіду неформальних платежів у державних медичних закладах Києва представлений в розділі 7.

Розділ 8 демонструє показники готовності населення м. Київ сплачувати за медичні послуги: медіанні, мінімальні та максимальні суми, які жителі м. Київ готові заплатити за визначені послуги, представлені також в залежності від доходу та статево-вікової структури опитаних.  

З метою окреслення основних рис соціально-демографічних характеристик опитаної групи населення, було розроблено окремий 9-й розділ, в якому можна знайти інформацію про статево-вікову характеристику респондентів, розподіл їх загального сімейного доходу та сферу зайнятості.

Закажите индивидуальное маркетинговое исследование
Наша база обширна, но, увы, не безгранична, поэтому
если Вы не нашли подходящее исследование, мы проведём его специально для Вас!
Мы получили Вашу заявку

Спасибо, мы получили Ваш запрос.
Специалист свяжется с Вами в ближайшее время
Пожалуйста, заполните поля
 
Отправить
Остались вопросы?
Напишите или позвоните нам
+38 (093) 885 38 74
 
Отправить
Заказать демоверсию
 
Заказать
Купить исследование
Выберите способ оплаты
Купить
Заказать звонок
 
Заказать
On Top